Vzkazy nebo dotazy mi můžete zanechat v Návštěvní knize

Tropická bouře (2008)

18. prosince 2010 v 9:49 | Staňulii |  MOVIES
Tropická bouře 2008
Hodnocení CSFD: 67%

Recenze:
     Tugg Speedman je klonem Bruce Willise, který chrlí kasovní trháky, ale ne a ne dosáhnout na Oscara. Kirk Lazarus by naopak mohl cenami dláždit chodník a s vírou ve vlastní schopnosti hledá stále nové a větší výzvy. Třetí hvězdou do party je pak komik Jeff Portnoy, který má hodně společného se svým představitelem, jenž by rád prchnul od pověsti fekálního humoristy k charakternímu herectví.
     Zásadním krokem jejich kariéry měl být výše zmíněný válečný velkofilm, jenže během natáčení se něco zadrhlo - náklady stoupají, atmosféra houstne a primadony ne a ne se vpravit do rolí vojáků v hlubinách vietnamské džungle. Na radu válečného poradce vtáhne zoufalý režisér své herce do skutečného pralesa, aby z nich stvořil chlapy. Žádný z nich netuší, jak je tahle výprava zocelí. Během cesty totiž narazí na militantní domorodou bojůvku, která chce proti americké invazi bojovat zuby nehty. A tak zatímco domorodci pálí ostrými, nicnetušící herci si myslí, že vše je součástí natáčení a plánu ďábelského režiséra na jejich "převýchovu".

Moje hodnocení: 65%
     Herecké obsazení v čele s Benem Stillerem a Jackem Blackem nemůže vypovídat o ničem jiném, než o absolutně ujeté komedii, u které se rozbrečíte smíchy. Samozřejmě musíte být na tuhle notu alespoň trochu naladěni, jinak nemá smysl se na tenhle film asi vůbec dívat. Byla jsem se na tuhle pecku podívat do kina a celé řvalo smíchy včetně mě :) Film musíte brát s nadsázkou a určitě se u něj dobře pobavíte. Od začátku do konce jsou v něm neuvěřitelné scény a zápletky a všichni herci podávají neskutečné výkony. Ti dva zmiňovaní opět nezklamali.

Trailer k filmu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama