Vzkazy nebo dotazy mi můžete zanechat v Návštěvní knize

Ostrov (2005)

17. listopadu 2010 v 10:01 | Staňulii |  MOVIES
Ostrov (2005)
Hodnocení CSFD: 80%

Oficiální text distributora:
     V blízké budoucnosti si bohatí pořizují životní pojistku - klon, který jim v případě potřeby poskytne orgány. Tyto bytosti jsou zadržovány v podzemním bunkru pod zástěrkou zamořeného zemského povrchu. Dva "produkty" ovšem lež prohlédnou, utečou a rozhodnou se osvobodit i své druhy...
      Píše se rok 2019 a Lincoln 6-Echo patří ke šťastlivcům, kteří přežili kontaminaci Země a nyní žijí v rozsáhlém moderním Institutu pod neustálým dohledem. Spřátelí se tam s půvabnou dívkou Jordan 2-Delta, která je vylosována, aby se přesunula na Ostrov.
Údajně je to jediné místo na zeměkouli, které není zamořeno, a všichni touží po tom, aby tam mohli odcestovat. Jenže Lincolna na rozdíl od ostatních pronásledují neodbytné otázky, na něž hledá odpověď. A když se mu podaří vniknout do technického sektoru, zjistí, že všichni obyvatelé Institutu jsou součástí děsivého experimentu s klonováním, že Země není zničená a Ostrov neexistuje.
      Také Lincoln a Jordan jsou klony skutečných lidí, jimž mají poskytnout náhradní orgány pro transplantaci. Dvojici se podaří uprchnout, a přestože svět lidí je pro ně nebezpečný a v mnohém nepochopitelný, vědí, že svobodu si musejí vybojovat nejen pro sebe, ale i pro ostatní vězněné bytosti určené k likvidaci…Snem každého je být vybrán pro cestu na tajemný ostrov.
      Z dílny režiséra Michaela Baye (Armageddon, Skála) přichází akcí napakovaná jízda v rychlém pruhu, přímo "OHROMUJÍCÍ ÚTOK NA VAŠE SMYSLY!" - Clay Smith, The Insider.
      Ewan McGregor (Hvězdné války, Velká ryba) a Scarlett Johanssonová (Dívka s perlou, Ztraceno v překladu) vedou hvězdné obsazení jako rezidenti v izolované, supermoderní komunitě. Když zjistí, že nejsou nic jiného než pouhé klony, cennější mrtví než živí, pokusí se o odvážný útěk. Obklopeni neznámým prostředím, pronásledováni týmem žoldáků v jejich stopách, musí riskovat život i svobodu při záchraně těch, které nechali za sebou. A odhalit pravdu o tom, co skrývá Ostrov.

Moje hodnocení: 80%
     Jedná se o Csi-fi a to já moc nemusim. Ale v tomhle případě musim uznat, že mě film fakt zaujal. Film má náboj - skvělý nápad a rychlý spád, napětí až do konce. Téma klon už tu bylo několikrát, ale v tomhle podání je zlo na druhé straně a těm klonům skrátka nejde nedržet palce :) Přeju pěknou podívanou...

Trailer k filmu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mini cocktail dress mini cocktail dress | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 12:40 | Reagovat

Which may be some motivational things. Never knew that judgments may very well be this varied. Very good many of the enthusiasm to offer you such tips right here. Keep 'em coming. every person do a great best wishes at such Concepts. can't show you exactly how much I, understanding appreciate whatever you do!
http://www.speakdress.com

2 PO PO | Web | 14. dubna 2018 v 19:22 | Reagovat

Řecko patří k nejpopulárnějším místům pro letní dovolenou u moře. Najdete tu místa, ležící stranou masové turistiky i moderní a špičkové hotely pro nejnáročnější. Odletět se dá na hromadu ostrovů, patřící Řecku. Například na Santorini, Krétu, Korfu, Zakynthos nebo Karpathos.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama