Vzkazy nebo dotazy mi můžete zanechat v Návštěvní knize

Bílá smrt (2009)

13. listopadu 2010 v 0:42 | Staňulii |  MOVIES
Bílá smrt 2009
Hodnocení CSDF: 54%

Oficiální tect distributora:
     Vítr burácí rychlostí 150 km/h. Teplota klesá pod minus 80°C. Příroda nemá v úmyslu nechat lidi na Amundsen-Scottově výzkumné stanici v Arktidě přežít. A nemá to v úmyslu ani vrah, který spáchal vůbec první vraždu na tomto nejodlehlejším z kontinentů… a který bude bezpochyby zabíjet dál. Kate Beckinsale (Underworld) hraje policistku, která se zaplete do šokující záhady a musí ji vyřešit dřív, než ji tu uvězní šest měsíců zimní tmy - a vrah. Akční thriller Dark Castle Entertainment natočil Dominic Sena (Swordfish: Operace Hacker) s pomocí talentovaných herců včetně Gabriela Machta, Toma Skerritta a Alexe O'Loughlina. Dalším klíčovým hráčem je fantastická, větrem bičovaná krajina ledovců. Tak či onak, při sledování vám bude tuhnout krev v žilách.

Moje hodnocení: 70%
     Tenhle film jsem brala hodně s nadhledem. Líbilo se mi nejen prostředí, ve kterém se děj filmu odehrával, ale taky zápletka, která se stále stupňovala a udržovala mě v napětí až do samotného závěru. Dost scén bylo lehce přehnaných, ale to mi na kvalitní podívané nic neubíralo. líbilo se mi i herecké obsazení méně profláknutými herci.
     Když to shrnu, doporučila bych film všem, kteří maj rádi detektivky zasazané do nezvyklého prostředí s neznámým a nečekaným pachatelem až do samého závěru.

Trailer k filmu:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama