Vzkazy nebo dotazy mi můžete zanechat v Návštěvní knize

Jak to všechno začalo...

16. října 2010 v 11:26 | Staňulii |  ZUMBA

...z historie ZUMBY

     Historie ZUMBY sahá do roku 1999. Začalo to úplně nečekaně a zcela náhodně, asi tak jako hodně událostí v životě každého z nás.
    
     Vše začalo v Kolumbii v Jižní Americe. Narodil se zde chlapec jménem Alberto Perez, který si nechal říkat "Beto". Ten se jako malý zamiloval do latinsko-amerického tance, jak již to v Jižní Americe bývá. Svou láskou k tanci se začal živit a vytvářel různé choreografie pro místní tanečníky a tančil po klubech salsu. Později složil zkoušky a přešel k fitness programu jako instruktor.
Alberto "Beto" Perez
     Jednoho obyčejného odpoledne jel na hodinu fitness. Když chtěl začít svou hodinu, zjistil, že si zapomněl muziku na aerobic (jaká to škoda :D), ale právě v tuhle chvíli se projevila jeho láska k latině a spěchal zpátky do auta, kde měl svoje oblíbené kazety s latinsko-americkými rytmy. Hodinu nezrušil, ba naopak zaimprovizoval a pustil se do toho...ZUMBA se zrodila!

     Beto v  roce 2000 představil Zumbu v USA. Tím hned zaujal dva podnikatele - Alberta Perlmana a Alberta Aghiona. Ti se spojili a založili společnost Zumba Fitness, LLC, což je světová společnost vycházející z Betovy metody fitness cvičení.

     Beto si přišel na své, protože věděl, že skupinovému fitness něco chybí - zábava, nadšení, vášeň a aby to bylo pro každého. A přesně taková je ZUMBA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 classy wedding dresses classy wedding dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 15:57 | Reagovat

Thanks for sharing it with as the post is good i think you are like me u want to share everything what happen in your life. But i love to do that in more public like on tv or radio.
http://www.speakdress.com/evening-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama