Vzkazy nebo dotazy mi můžete zanechat v Návštěvní knize

Otesánek Chip :)

11. září 2010 v 15:14 | Staňulii |  Moje želvičky CHIP & NELI
     Je to skoro 14 dní, kdy sme naposled měnili vodu v želvárku a pořád to ujde. Neni sice 100% průzračná, ale neni tolik zakalená ani nesmrdí. Novej filtr pracuje dobře a asi i pomohlo, že sem přidala trošku Reptibioclear od Sery.

     Od tý doby, co Chip shodil starou kůži a o dost vyrostl, tak žere jak protrženej :D. Snažim se ho nepřekrmovat, ale chudák Nelča je vždycky pomalejší a s jednim soustem se pere 5 minut. Zatimco Chip to slupne všecko najednou... Hrozně mu začal chutnat želví kondicionér. Normálně by měl vydržet něco kolem jednoho měsíce a teď je tam necelých 14 dní a je tam už jen taková malá kulička ohlodaná. Nelča o něj ani nezavadí, ale pro Chipa je to úpná lahůdka :)

Přistižen při činu:
načapán u Želvíka
ten je dobreej :D


      Dneska sem jim koupila další dva druhy krmných směsí od Vitakraftu. To jedno sou 3 druhy granulí a to druhý je směs sušených měkkýšů, korýšů a čehosi neurčitýho. Snad jim to bude chutnat :) Pořídila sem jim i nový krmítko na nitěnky s přísavkou, tak za nima už aspoň nebudou muset plavat. V pondělí bych jim chtěla pořídit nějaký živý červíky, tak sem zvědavá, jak na ně budou reagovat.
      Když sme jim tam zkoušeli dát živou rybku, tak na ní sice dořáželi, ale milá rybka jim statečně a dost lehce pokaždý uplavala :D a oni pak zjistili, že u ní nemaj šanci, dokud bude moct plavat. Takže sme jí pak vrátili k ostatním rybyčkám, pač dřív než by jí ulovili, tak by asi dostala infarkt :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama